Tajemnice Domen – jak opracować domenę dla dowolnego e-biznesu

Mnóstwo osób nie docenia wagi domen internetowych. „Nazwa nie jest ważna – liczy się pomysł na biznes!” – niektórzy tak myślą. To nie prawda. Domena ma olbrzymie znaczenie. Czasami może wręcz determinować sukces bądź porażkę przedsięwzięcia biznesowego. Jak to możliwe? Dlaczego tak jest?
Odpowiedź na to pytanie nie jest krótka i prosta. Jest wiele czynników. Oto wybrane z nich:

  • Każda domena ma swoją funkcję, cel. Innymi prawami rządzą się tzw. domeny brandingowe (pod markę, brand), a innymi np. domeny wyszukiwarkowe (wspomagające pozycjonowanie i odnalezienie Twojej strony w Sieci). Inna będzie domena dla bloga, a inna dla strony firmowej, sklepu internetowego czy portalu.
  • Istnieje szereg kryteriów, jakie musi spełniać domena, aby była DOBRA. Większość tych kryteriów opisałem w darmowym poradniku „Wolne domeny internetowe„.

Domeny internetowe i ich tajemnice

I tak właśnie powstał pomysł na szkolenie o domenach.

Zobacz nagranie video, jakim promuję to szkolenie.


Wypełnij formularz na szkolenie

Mam w planie pomóc Tobie i innym osobom w opracowaniu optymalnej domen (lub domen) dla dowolnego e-biznesu. I to zarówno w sytuacji, gdy chcesz to robić samemu, jak i w sytuacji, gdy chcesz to zlecić.

Jak zdobyć wiedzę o domenach?

No właśnie – potrzebne są odpowiednie źródła wiedzy. Proponuję Ci, co następuje:

  • Jeśli chcesz poznać podstawowe prawa, jakimi rządzą się doskonałe domeny internetowe, polecam Ci mój darmowy poradnik o domenach.
  • Jeśli chcesz dowiedzieć się dosłownie wszystkiego o opracowywaniu świetnych nazw i domen, polecam Ci moje (płatne) szkolenie o domenach.
  • Jeśli chcesz zlecić (oddelegować) opracowanie nazwy i domeny pasującej do Twojego biznesu (już działającego lub dopiero planowanego), zapoznaj się z moją usługą opracowywania domen.

Pamiętaj: doskonałe domeny cały czas są wolne. Trzeba tylko wiedzieć, czym jest doskonała domena i jak ją opracować. I po to jestem, by Ci w tym pomóc.