Wolne Domeny Internetowe

Jak znaleźć dobrą domenę?

Można by zadać nawet pytanie: jak znaleźć doskonałą domenę? Otóż cały czas jest to możliwe, w każdej chwili. Jeśli ktoś Ci wmawia, że wszystkie fajne domeny są już od dawna zajęte, to… nie sprzeczaj się z nim. Po prostu zapisz się na mój darmowy kurs e-mailowy Wolne Domeny Internetowe i przekonaj się, że to nie jest prawdą: wolne domeny są i będą cały czas.

W czym zatem problem z domenami?

Nie ma żadnego problemu: po prostu musisz nauczyć się opracowywać domeny dla różnych typów serwisów. Dzięki 30 tipom, wskazówkom, które zamieściłem w darmowym kursie o domenach, bez problemu znajdziesz wolny adres dla Twojego serwisu.

Co dostanę po zapisie na kurs domenowy?

Dostaniesz 30 lekcji, dzięki którym dowiesz się między innymi:

  • dlaczego w Polsce jedyną słuszną końcówką (rozszerzeniem) jest .pl
  • co to są domeny sprzedażowe, a czym są domeny wyszukiwarkowe
  • czy warto odkupywać domeny od domeniarzy
  • czy lepiej postawić na nazwę pospolitą, czy może na neologizm

i wiele innych. Nie będę się rozpisywał o szkoleniu. Przytoczę może tylko 1 opinię, jeśli nie przekonały Cię powyższe słowa:

Nieprawdopodobne, że w dzisiejszych czasach pogoni za pieniędzmi również przez internet oraz ogólnego znieczulenia na potrzeby internautów stawiających swoje pierwsze kroki w sieci, są ludzie,którzy chcą dzielić się wiedzą,doświadczeniem i jeszcze robią to za darmo.
Sam kurs jest rewelacyjny a pomysł na rozłożenie go na części jest naprawdę trafiony, jedno częściowy spowodowałby zamęt  tak wszechstronny jest ten kurs. Wielkie dzięki. Mariusz

Teraz chyba nie masz już problemów z decyzją o zapisie na kurs o domenach internetowych, prawda?