Za darmo

Czy istnieje wiedza zupełnie za darmo?

Co za pytanie – jasne, że istnieje! Internet jest pełen wiedzy, a większość zasobów dostępna jest całkowicie za darmo, bezpłatnie, bez ograniczeń. Po co więc tworzyć darmowe kursy? Aby uporządkować tę wiedzę.

Co z tego, że w Sieci jest pełno wiedzy, skoro jest poszatkowana, niekompletna, czasami wątpliwej jakości i wiarygodności, nie wspominając o jej przystępności. Darmowe kursy i szkolenia są doskonałą alternatywą dla dziesiątek godzin samodzielnych poszukiwań informacji w Internecie.

Darmowe szkolenia krzywego

Musisz wiedzieć, że dopiero się rozgrzewam. Choć wiele osób dziwi się, skąd mam czas na to wszystko: darmowe kursy, płatne szkolenia, blog, forum, klienci, kontakty biznesowe, spotkania, konferencje… Ano jakoś sobie radzę 😉 Tak czy inaczej – darmowe szkolenia są doskonałym sposobem na zbudowanie sobie marki w Sieci, na stanie się rozpoznawalnym ekspertem. Pamiętaj jednakże o jednym: nie twórz bezwartościowych badziewi. Przyłóż się do wszystkiego, co robisz w ebiznesie: czy jest to darmowe czy płatne, nie jest istotne! Ma być na wysokim poziomie. Zawsze.

W chwili obecnej możesz zapisać się na 7 darmowych kursów i szkoleń e-mailowych, będących równocześnie tematycznymi newsletteremi:

  • Darmowy Kurs Pozycjonowania – 14-dniowy kurs e-mailowy, w którym omawiam wszystkie podstawowe elementy optymalizacji i pozycjonowania serwisów internetowych
  • Jak napisać biznes plan – czyli darmowy kurs biznesplanowania, dzięki któremu napisze swój pierwszy biznesplan dla ebiznesu
  • Wolne Domeny Internetowe – w tym poradniku podaję na tacy zasady wyboru domeny dla różnych typów serwisów internetowych
  • Dowiedz się, jak zwiększyć ilość odwiedzin na Twoich serwisach internetowych
  • Poznaj Darmowe Tajemnice Pozycjonera – 8 filmów, mnóstwo wskazówek
  • Wiedza o prowadzeniu e-biznesu, czyli bezpłatne fragmenty szkolenia z e-biznesu: TajemniceEbiznesu.pl
  • Poradnik dla zestresowanych, czyli dla każdego z nas – Jak pokonać stres? – w którym podajemy (mój brat, Piotr, i ja) sprawdzone, praktyczne porady walki ze stresem w biznesie, w pracy, w życiu.

Kolejne kursy są w przygotowaniu. Niebawem następna partia wiedzy od Pawła ‚krzywego’ Krzyworączki 😉 Zapraszam do korzystania!